ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Mavtur olarak öğrenci taşımacılığı ve okul servisi hizmetini çok büyük bir titizlikle ve sorumluluğumuzun bilinciyle yerine getirmekteyiz. Ev-okul arası servis hizmeti verdiğimiz öğrencilerimizin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız.

Öğrenci taşımacılığı / okul servisi yönetmelikleri ile idari düzenlemelerden oluşan yükümlülükler doğrultusunda öğrenci servis hizmeti vermekteyiz. Yeni kanun ve mevzuatlar çerçevesinde gerekli düzenlemeleri uygulamak ve bu düzenlemeler doğrultusunda öğrenci servis ve taşımacılığı hizmetimizi kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Çocuğunuz emin ellerde…

Öğrenci / okul taşımacılığında güven ve sorumluluk en önemli ve ilk kriterimizdir. Öğrenci taşımacılığı / okul servis hizmeti veren araçlarımızdaki tüm şoför ve hosteslerimiz sürekli eğitimlerden geçmektedir. Eğitimli personelimiz, servis ve taşımasını yaptıkları çocukları kendi çocukları gibi görmekte ve güvenli bir şekilde evine/okuluna ulaşmasını sağlamaktadır.

Okul servisi ve taşımasını yaptığımız tüm öğrencilerimiz Zorunlu Karayolları Trafik Sigortasının dışında, Ferdi Koltuk Kaza Sigortası ile güvence kapsamına alınmıştır. Şoförlerimizin, araçlarımızın ve şirketimizin okul servisi ve öğrenci taşımacılığı ile ilgili tüm izinler / belgeler eksiksiz bir şekilde alınmıştır.

Öğrenci taşıma ve servis hizmetini yeni araçlarla vermekteyiz. Öğrenci taşımacılığında kullanılan tüm minibüslerimiz sigorta ve araç muayeleri haricinde periyodik kontrollerden geçerek seyir halinde arızalanmasının önüne geçilmektedir.

MAVTUR Öğrenci Taşımacılığı ve Servis Hizmeti olarak;

· Öğrencilerimizin güvenliğinden asla ödün vermemekteyiz.
· Servis araçlarımızın sürekli kontrolleri yapılmaktadır.
· Personellerimiz sürekli eğitime tabi tutulmaktadır.
· Taşımasını yaptığımız öğrencilerimize konfor sunulmaktadır.
· Personellerimiz ile sürekli iletişim içerisinde olmaktayız.
· Velilerimiz ile sürekli irtibat halindeyiz.

Öğrenci Taşımacılığı / Okul Servis Hizmetini en iyi şekilde alacağınızı vadediyoruz. Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

Öğrenci Taşımacılığı / Okul Servis Hizmeti verdiğimiz okulların listesi ve referanslarımız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.