TURİZM TAŞIMACILIĞI

Turizm Taşımacılığı yurtiçinde tüm şehirler için koşulsuz müşteri memnuniyeti esas alınarak kusursuz bir şekilde yapılmaktadır. Tüm taşıma ve servis hizmetlerinde olduğu gibi Turizm Taşımacılığında da konforlu taşıma ve güvenli seyahat önceliğimizdir.

Turizm taşımacılığı / turist tur servisi yönetmelikleri ile idari düzenlemelerden oluşan yükümlülükler doğrultusunda personel servis hizmeti vermekteyiz. Yeni kanun ve mevzuatlar çerçevesinde gerekli düzenlemeleri uygulamak ve bu düzenlemeler doğrultusunda şehir içi ve şehirler arası tur, turizm servis ve taşıma hizmetini kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Yerli ve yabancı turistler için verilen turizm taşımacılığı hizmetinde güven ve sorumluluk en önemli ve ilk kriterimizdir. Turizm taşımacılığı ve servis hizmeti veren araçlarımızdaki tüm şoförlerimiz sürekli eğitimlerden geçmektedir. Eğitimli personelimiz, şehir içi ya da şehirler arası gezi / tur yapmak isteyen turistleri otellerinden alıp gezi / tur bitiminde yine otellerine ya da istedikleri yere bırakmaktadır. Yurtdışından gelecek misafirlerimizin havaalanından alınıp tura başlanılması da mümkündür.

Turizm servisi ve taşımasını yaptığımız herkes Zorunlu Karayolları Trafik Sigortasının dışında, Ferdi Koltuk Kaza Sigortası ile güvence kapsamına alınmıştır. Şoförlerimizin, araçlarımızın ve şirketimizin turizm taşımacılığı / tur servis hizmeti ile ilgili tüm izinler / belgeler eksiksiz bir şekilde alınmıştır.

Turizm taşıma ve servis hizmetini yeni araçlarla vermekteyiz. Turizm taşımacılığında kullanılan tüm minibüslerimiz ve otobüslerimiz sigorta ve araç muayeneleri haricinde periyodik kontrollerden geçerek seyir halinde arızalanmasının önüne geçilmektedir.

MAVTUR Personel Taşımacılığı ve Servis Hizmeti olarak;

• Güvenlikten asla ödün vermemekteyiz.
• Servis araçlarımızın sürekli kontrolleri yapılmaktadır.
• Personellerimiz sürekli eğitime tabi tutulmaktadır.
• Taşımasını yaptığımız turistlere konfor sunulmaktadır.
• Personellerimiz ile sürekli iletişim içerisinde olmaktayız.
• Turizm firmasıyla sürekli irtibat halindeyiz.

Turizm Taşımacılığı / Turist Tur Servis Hizmetini en iyi şekilde alacağınızı vadediyoruz. Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.
Turizm Taşımacılığı Hizmeti verdiğimiz şirketlerin listesi ve referanslarımız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.