PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Personel Taşımacılığı / Servis Hizmeti İstanbul’un tüm ilçelerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti esas alınarak kusursuz bir şekilde yapılmaktadır. Tüm taşıma ve servis hizmetlerinde olduğu gibi Personel Taşımacılığında da konforlu taşıma ve güvenli seyahat önceliğimizdir.

Personel taşımacılığı / şirket - fabrika servisi yönetmelikleri ile idari düzenlemelerden oluşan yükümlülükler doğrultusunda personel servis hizmeti vermekteyiz. Yeni kanun ve mevzuatlar çerçevesinde gerekli düzenlemeleri uygulamak ve bu düzenlemeler doğrultusunda personel servis ve personel taşımacılığı hizmetimizi kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Fabrika ve şirketlerdeki çalışanlar için yapılan personel taşımacılığında güven ve sorumluluk en önemli ve ilk kriterimizdir. Personel taşımacılığı ve servis hizmeti veren araçlarımızdaki tüm şoförlerimiz sürekli eğitimlerden geçmektedir. Eğitimli personelimiz, servis ve taşımasını yaptıkları işyerinizdeki personelinizin güvenli bir şekilde evine/işyerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Personel servisi ve taşımasını yaptığımız herkes Zorunlu Karayolları Trafik Sigortasının dışında, Ferdi Koltuk Kaza Sigortası ile güvence kapsamına alınmıştır. Şoförlerimizin, araçlarımızın ve şirketimizin personel servisi ve personel taşımacılığı ile ilgili tüm izinler / belgeler eksiksiz bir şekilde alınmıştır.

Personel taşıma ve servis hizmetini yeni araçlarla vermekteyiz. Personel taşımacılığında kullanılan tüm minibüslerimiz sigorta ve araç muayeleri haricinde periyodik kontrollerden geçerek seyir halinde arızalanmasının önüne geçilmektedir.

MAVTUR Personel Taşımacılığı ve Servis Hizmeti olarak;

· Güvenlikten asla ödün vermemekteyiz.
· Servis araçlarımızın sürekli kontrolleri yapılmaktadır.
· Personellerimiz sürekli eğitime tabi tutulmaktadır.
· Taşımasını yaptığımız personellere konfor sunulmaktadır.
· Personellerimiz ile sürekli iletişim içerisinde olmaktayız.
· Şirketiniz ile sürekli irtibat halindeyiz.

Personel Taşımacılığı / Personel Servis Hizmetini en iyi şekilde alacağınızı vadediyoruz. Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

Personel Taşımacılığı Hizmeti verdiğimiz şirketlerin listesi ve referanslarımız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.