ÖZEL TAŞIMACILIK

Gezi, piknik, düğün, cenaze gibi tüm programlarınız için tecrübeli şoför ve yeni araçlarımızla servis ve taşımacılık hizmeti en iyi şekilde verilmektedir. Araç kafilemizdeki minibüs, midibüs ve otobüslerimiz sigorta ve araç muayeneleri haricinde periyodik kontrollerden geçerek seyir halinde arızalanmasının önüne geçilmektedir.

Gezi, piknik, tur, düğün, nişan, cenaze gibi tüm programlarınız için taşımasını yaptığımız herkes Zorunlu Karayolları Trafik Sigortasının dışında, Ferdi Koltuk Kaza Sigortası ile güvence kapsamına alınmıştır. Şoförlerimizin, araçlarımızın ve şirketimizin taşımacılık / tur servis hizmeti ile ilgili tüm izinler / belgeler eksiksiz bir şekilde alınmıştır.

Hizmet verdiğimiz taşımacılık faaliyetleri:
- Düğün için Araç / Servis / Taşımacılık
Şehir içi ya da şehirler arası yolculukla düğünlerinize minibüs ve otobüslerimizle güvenli bir şekilde seyahat etmenizi sağlamaktayız.

- Nişan için Araç / Servis / Taşımacılık
Nişan için gerekli görülen büyüklükteki araçlarımızla servis ve taşıma hizmeti en güvenilir şekilde yapılmaktadır.

- Cenaze için Araç / Servis / Taşımacılık
Şehir içi ve şehirler arası cenaze törenine gelmek isteyen eş, dost ve akrabalarınızı minibüs ve otobüslerimizle taşımasını yapmaktayız.

-Şehirler arası Gezi için Araç / Servis
Şehirler arası gezi, tur, ziyaret için servis minibüsleri ile profesyonel bir şekilde hizmet verilmektedir.

- Gezi / Ziyaret / Piknik için Araç / Servis
Gezi, ziyaret, tur, piknik için servis aracı temin edilir. Tüm geziler için taşımacılık hizmeti profesyonel bir şekilde verilmektedir.